به ما ایمیل بزنید info@ghbook.ir
با ما تماس بگیرید 00989926605242
بازار کتاب قائمیه

یار مهربان

یار مهربان

17%

سرور، محلی برای ذخیره سازی فایل های اینترنتی می باشد. هر مرکز دیجیتالی نیاز به یک یا چند سرور دارد تا اینکه فایل های خود را در آن ذخیره سازی و نگهداری نماید. این امر تا حدی اهمیت دارد که اگر نباشد تمامی خدمات یک مرکز دیجیتالی ممکن است تعطیل یا بدون کیفیت ارائه شود و در مراحلی ممکن است دچار حمله شود و نابود گردد.

معرفی پویش:

با توجه به حجم انبوه کتاب و دیتاهای حاضر (متن و تصویر) و رشد روز افزون آن در سایت قائمیه و همچنین تهیه ی بکاپ جهت حفظ و امنیت آنها نیاز به تهیه ی سرور و استوریج جدید با ظرفیت 110 ترابایت داریم. برای رفع این نیاز اقدام به اجرای پویش مردمی کرده ایم. تاکنون مقداری از هزینه ی مورد نیاز تامین شده است. شما به قدر توان خودتان ولو اندک ما را در پیشبرد این پویش یاری نموده و از اجر معنوی نشر معارف اهل بیت علیهم السلام بهره مند شوید.

مبلغ هدف: 300 میلیون تومان (معادل تقریبی15هزاردلار)

تذکر: با توجه به اجازه ی مراجع تقلید، شما می توانید مبلغ مذکور را به عنوان سهم امام علیه السلام پرداخت و رسید آن را دریافت نمایید.

اهداء هاردهای سرور توسط خیرین

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

این هارد توسط یکی دیگر از خیرین موسسه، جهت اهداء ثواب آن برای پدر مرحومش تهیه شده است. باشد که انشاءالله روح آن مرحوم از ثواب نشر معارف اهل بیت علیهم السلام بهره مند شود.

هزینه ی این هارد توسط وارثین حاجیه خانم انصاری رحمة الله علیها جهت شادی روح ایشان پرداخت گردید. باشد که انشاءالله روح آن مرحومه از ثواب نشر معارف اهل بیت علیهم السلام بهره مند شود.

شما نیز می توانید در صورت تمایل به جای پرداخت وجه آنلاین، با تماس به مرکز قائمیه هاردهای اهدایی خود را اعطا نمایید. تماس با ما

به اشتراک بگذارید
من حمایت می کنم

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *