به ما ایمیل بزنید info@ghbook.ir
با ما تماس بگیرید 00989926605242
بازار کتاب قائمیه

توسعه ی مهربانی

توسعه ی مهربانی

0%

رشد روز افزون جمعیت مسلمانان در سراسر جهان به ویژه در کشور های شرق آسیا از مسائلی است که وظایف موسسات دینی و فرهنگی را دوچندان می گرداند. در کشور اندونزی بیش از 220 میلیون مسلمان وجود دارد که از این جمعیت نزدیک به دو میلیون آنها شیعه می باشند.

معرفی پویش:

گزارش های مستندی رسیده که در کشور اندونزی کتب شیعه توسط فرقه های تکفیری  به آتش کشیده و نابود می شوند. موسسه تحقیقات رایانه ای قائمیه یکی از وظایف خود را تولید و نشر کتاب به زبان مالایی در فضای مجازی می داند. از این رو تصمیم بر این دارد تا تمام آثار اسلامی و شیعی که به زبان مالایی موجود است را با قالب های خود منتشر نماید.

تعداد کتاب هایی که فعلا در اختیار داریم 1000 عنوان می باشد. به طور متوسط هر عنوان، مشتمل بر 300 صفحه هست که هزینه ی تولید هر صفحه (گرفتن مجوز، اسکن، تایپ، غلط گیری، صفحه بندی، فهرست زنی، درج پاورقی ها، اعراب گذاری، بازبینی و تبدیل به فرمت های مختلف برای استفاده در انواع تلفن همراه و کامپیوتر) مبلغ دو هزار و پانصد تومان می باشد.

مبلغ مورد نیاز برای اجرای این پروژه ی بزرگ تقریبا 750 میلیون تومان می باشد.

امید ما این است که همه ی خیرین دست به دست هم داده و این پروژه ی پر برکت را به اتمام برسانیم و از این رهگذر در ثواب سرپرستی ایتام آل محمد علیهم السلام در شرق آسیا بهرمند شویم.

آخرین اهداکنندگان

مجید اهدا شد 0 ریال
به اشتراک بگذارید
من حمایت می کنم

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *